Strona główna / O firmie

O firmie

Piękno bez ryzyka, dla najbardziej wymagających.

New Visage to dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym celem jest profesjonalna obsługa sektora kosmetycznego. Naszą  specjalizacją  jest  nowoczesna  kosmetyka laserowa (LIGHT SHEER, IPL/RF) oraz  specjalistyczne zabiegi oparte na dermo kosmetykach .  Jesteśmy  autoryzowanym gabinetem firmy NEODERMA. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu  mamy przyjemność zaproponować Państwu  zabiegi na najwyższym poziomie.  Dbałość o jakość usług przekłada się na staranny dobór personelu. Zabiegi wykonują Panie z tytułem mgr. kosmetologii, które stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach. Gwarantują indywidualne podejście do pacjenta oraz kameralną atmosferę.

Nasza Firma działa w branży kosmetycznej od 2007 roku.  W naszej ofercie znajdują się zabiegi, które wykonujemy w wybranych gabinetach na terenie całej Polski.

Zapraszamy do nowo otwartej kliniki kosmetyki laserowej i medycyny estetycznej gdzie nasze pacjentki zawsze mają zarezerwowany czas dla siebie. Jesteśmy gabinetem dla najbardziej wymagających, a zaufanie i zadowolenie klienta  jest dla nas priorytetem.

Zobacz naszą galerię-KLIKNIJ TU

 

 

Copyright © New Visage 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych